نمایشگاه

سرزمین عجایب

تصویرگران ایرانی در سرزمین عجایب

یکی از آثار داستانی معروف دنیا، ۷۲ تصویرگر را از کشورهای مختلف گرد هم آورده است.
به گزارش ایسنا، کتاب مشهور «آلیس در سرزمین عجایب» نوشته لوییز کارول که 150 سال از انتشار آن می‌گذرد، هنرمندان تصویرگری را از سراسر دنیا از جمله ایران، گرد هم آورده است تا بخشی از این اثر را که مربوط به یک عصرانه است، به تصویر بکشند.

از ایران نیز پنج تصویرگر با آثارشان در تور نمایشگاه «همیشه وقت عصرانه است» حضور دارند. مصطفی اکبری، لیلا صفا، فاطمه حق‌نژاد، شعیب کاشانی و محمد بررنگی هنرمندان ایرانی شرکت‌کننده در این نمایشگاه هستند. بیشتر آثار این نمایشگاه در اندازه‌های بزرگ و با تکنیک‌های دستی خلق شده‌اند.

تور نمایشگاه «همیشه وقت عصرانه است» از دوم اکتبر ۲۰۱۵ در شهر تالین کشور استونی آغاز شده و سپس به شهرهای دیگر استونی می‌رود. پس از آن تا سال ۲۰۱۷ به نگارخانه‌های کشورهای فنلاند، لیتوانی، آلمان، لهستان، روسیه و انگلستان خواهد رفت. برگزارکننده این نمایشگاه «ویوه نور» از هنرمندان شناخته‌شده استونی است.

  
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>